wtorek, 9 sierpnia 2016

Babie lato

W Szufladzie pojawiło się nowe wyzwanie "Babie Lato". Z biologicznego punktu widzenia jest  to przędza młodych pająków, które dzięki niej mogą się przenosić na większe odległości. Jest to też bardzo piękny czas, dzięki któremu żegnamy lato a witamy jesień. W związku z tym postanowiłam zrobić - pająka broszkę. Mam nadzieję, że się Wam spodoba :) Ale niestety do wyzwania jej nie zgłoszę bo nie doczytałam wytycznych pracy -  do romantycznych nie należy a kolorystyka wymaga dyskusji :)Edit:

A może jednak wrzucę do Szuflady :)
Edit 2

Widzę, że moje niedopatrzenie zostało dostrzeżone, że mój pajączek jest wybrakowany i brakuje mu dwóch nóżek. Ja sama zauważyłam to po publikacji posta :)

10 komentarzy:

 1. Dlaczego nie chcesz jej zgłosić jest jak dla mnie wprost idealna, osobiście nie znoszę pająków ani babiego lata, ale Twój pajączek jest uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny pająk, misternie upleciony (ach te nóżki) i ma piekny kamyczek w odwłoku. Całość cudo :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie jaknajbardziej romantyczny. I lato i jesień się w nim kryje.super to wykombinowalas

  OdpowiedzUsuń
 4. choć na co dzień staram się z pająkami zachować tzw. pokojowe współistnienie, moi domownicy wiedzą, że nie zgadzam się na robienie im krzywdy, do miłośniczek tych stworzeń nie należę! a już na pewno moim zdaniem pająki nie mają nic wspólnego z romantyzmem:D niemniej podziwiam Twoją pracę; pięknie wykonana, solidna, doskonała "robota", ciekawi mnie przeznaczenie tego pajączka

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam robale wszelakie i może Cię teraz zmartwię, ale to nie jest pająk, ani żaden pajęczak, bardziej owad. Pajęczaki maja po osiem odnóży :-). Ale tak czy inaczej witam w wyzwaniu Szuflady :-), jeszcze tylko link do nas wstaw ;-).

  OdpowiedzUsuń
 6. Pająk wspaniały! Te odnóża wyszły rewelacyjnie i kamienny odwłok świetnie się skomponowały pod względem formy i koloru. Powodzenia w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Brrrr aż się boję Kochana! Wykonane rewelacyjnie :) Buziaczki *

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny pajączek :) Chociaż się pająków boję, to ten bardzo mi się podoba i mogłabym go nosić :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. czy możliwy jest zakup takiego cudaka - ale z 8 nogami, Piękny jest!

  OdpowiedzUsuń